Meeskond

Triple Net Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarenduse ettevõte. Arendame oma meeskonnaga terviklikke eluskeskkondi koos ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga. Viie tegevusaasta jooksul arendatud ja veel arendamisel olevate korterite arv ulatub tuhandeni, samuti on ettevalmistavas faasis umbes sama palju kortereid ja 100 000 m2 äripinda.

Heiti Riisberg

Juhtivpartner

Enam kui 10-aastane investeeringute juhtimise kogemus Trigon Capitalist, varahalduse osakonna juhina vastutav klientide vara eest enam kui 500 miljoni euro ulatuses. Erinevad tegevjuhi ja nõukogu esimehe kohad, s.h. Skano Groupis ja riskikapitalifondis Martinson Trigon Venture Partners, audiitoritöö kogemus PricewaterhouseCoopersis. Omab majandushariduse kraadi Stockholmi Kõrgemast Majanduskoolist Riias (SSE Riga).

Andres Urb

Partner

Enam kui 10-aastane kogemus juhtivatel kohtadel LHV Varahalduses, East Capitalis, Mandatum Life’is ja Trigon Capitalis, hallates varakate eraisikute portfelle ning olles vastutav institutsionaalsete investorite varade juhtimise eest, samuti osalenud erinevate investeerimis- ja erakapitali (Private equity) toodete väljatöötamisel. Õppinud EBSis ja Tallinna Tehnikaülikoolis, omandanud Executive MBA kraadi INSEAD-is.

Martin Lember

Kinnisvara arendusprojektide juht

Enam kui 15 aastase töökogemusega kinnisvara arendamise ja -haldamise valdkonna spetsialist. Juhtinud erinevaid elukondlike- ja ärikinnisvara arenduse, tootearenduse, detailplaneeringute, projekteerimise ning varahalduse protsesse. Olnud juhtivatel positsioonidel mitmete Tuule Grupi kinnisvara valdkonna ettevõtetes, sh Compakt Kinnisvaras. Lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna, kinnisvara haldamise erialal.

Timo Aarmaa

Kinnisvara arendusprojektide juht

20+ aastat kogemust kinnisvara arendamisel, investeeringute juhtimisel ja (re)struktureerimisel ettevõtetes Swedbank, Merko, Trigon Capital, Riigi Kinnisvara. Lisaks Balti riikidele juhtinud arendusprojekte ja -meeskondi Balkani maades. MSc teaduskraad Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonnast, ning täiendanud end EBS MBA programmis.

Timo Põder

Müügi- ja haldusjuht

Töötanud 12 aastat AS Trigon Capitalis kinnisvaraarenduse osakonnas. Põhilisteks vastutusaladeks müügi, halduse- ja garantiitööde juhtimine. Õppinud ärijuhtimist spetsialiseerumisega kinnisvaraarendusele. Läbinud täiendavad erialased koolitused.

Riina Altpere

Müügijuht

Projektijuhtimise kogemus erinevatest valdkondadest, teiste seas spordikorraldusest, hotellimajandusest ning üritusturundusest. Erinevatel assisteerivatel ja spetsialisti kohtadel töötamine on andnud võimekuse kureerida erinevaid ettevõtte toimimiseks vajalikke protsesse.

Carolin Väin

Büroo assistent

Kontakt

Aitäh! Sõnum on saadetud.
Viga! Sõnumi saatmine ebaõnnestus.