Kadakamarja Kodu täieneb kolmanda etapiga

2019. aastal Sauel alustatud uusarenduse Kadakamarja Kodu esimesed kaks etappi saavad jätku. 2020.aasta sügisel alustatakse kolmanda kortermaja arendusega aadressil Tule põik 5, vahetus läheduses juba valminud kahele eluhoonele.

2019.aasta lõpus valminud Kadakamarja põik 1 aadressil asuvad korterid on müüdud, 2020.aasta juulis valminud Kadakamarja põik 3 aadressiga kortermajas on saadaval veel viimased vabad perekorterid. Eduka arendusprojekti jätkuks rajatakse Sauele veel kolmas kortermaja 50 uue korteriga, lisades juurde ligi 3000 ruutmeetri jagu arendatavat pinda. Valikus on ühe- kuni neljatoalised planeeringud, sealhulgas investeerimishuvilistele atraktiivsed külaliskorterid. Parkimine on lahendatud osaliselt soklikorrusel, osaliselt maja ümber õuealal.

Koduarenduse läheduses on terviserajad, Saue tammik, koolid-lasteaiad ning kaubandus. Saue on oma rahuliku, turvalise ja kompaktse pealinna lähedal asuva keskkonnaga kujunenud nii nooremate kui ka väärikamate perede seas uueks atraktiivseks elukoha valikuks teiste Tallinna lähiasulate seas.

Kadakamarja Kodu kolmanda etapi valmimine on planeeritud 2021. aasta sügisesse.  Lisainfo Kadakamarja Kodu uusarenduse kohta leidub aadressil www.kadakamarja.ee.

Jaga uudist:

Loe teisi uudiseid: