Kesk-Peetri kasvab jõudsalt

2019.aasta märtsis avalöögi saanud Kesk-Peetri koduarenduses on olnud tempokas algus. Kvartali esimese etapi ehitustööd ning müük on 2019. aata neljandaks kvartaliks edenenud ootuspäraselt. Esimese kahe maja elanikele antakse korteriomandid üle 2020. aasta jaanuarikuu algusest alates ning pea kõik korterid on leidnud omanikud. Käimas on veel 3. ja 4. maja ehitus, mis jõuab lõpusirgele 2020. aasta maikuus. 5. ja 6. maja ehituse algus on planeeritud 2019. aasta lõppu ja valmimine 2020. aasta viimasesse kvartalisse. Uus linnalähedane elukvartal on meelispaigaks kujunenud nii pealinnast kui ka kaugemalt pärit noortele ja peredele. Kesk- Peetri on ideaalne asukoht linna lähedal – piisavalt privaatsust ja ruumi vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast.
Kodukvartali lähistele rajatakse peatselt uus rekreatsiooniala Peetri Park ning uksed avab Peetri Keskus erinevate igapäevaeluks vajalike teenustega, sealhulgas perearsti kabinetiga.
Kesk-Peetri oma koduhoovis on olemas lastele ja väikelastele mõeldud mänguväljakud ning tervisesportlastele mõeldud harjutus- ja venitusplats. Peetri alevikus on kvaliteetne ja välja arendatud infrastruktuur, muuhulgas hea kergliiklusteede võrgustik.
Lisainfo ja vabade korterite info kodulehel www.keskpeetri.ee. 

Jaga uudist:

Loe teisi uudiseid: