Peredele mõeldud Veskikodu minikvartal sai nurgakivi.

Oktoobi lõpus paigutasime nurgakivi Peetris asuvale Veskikodu pererajoonile. Lähema aasta-pooleteise jooksul loome väikese ja hubase peredele suunatud kodukoha 48 uue korteriga. Esimene etapp valmib 2021. aasta suvel.

Veskikodu arendusega jätkame elamute loomist suure potentsiaaliga sümpaatses asulas. Projekti juhi Timo Aarmaa sõnul on Tallinna külje all asuv Peetri oma rahuliku, rohelise ja  linnalähedase asukohaga, ning väljakujunenud ja kaasaegse elukeskkonnaga oodatult noorte ja lastega perede suur lemmik. Veskikodus on seega kesksel kohal perekorterid  – uute kolme- kuni neljatoaliste korterite nõudlus piirkonnas on jätkuvalt kõrge. Uued perekodud on kujundatud uue kodu otsijate peamistele ootustele vastavalt. Kodudel on terrasid ja rõdud, avarad aknad, energiasäästlikud ja automatiseeritud tehnosüsteemid, ning panipaigad. Maja juures on vaba aja veetmiseks muru- ja mänguala, mis on hoovialale turvalisuse lisamiseks osaliselt piiritletud ka aiaga.

“Rajatavad uued korterelamud on logistiliselt heas asukohas nii perele kui ka linnalähedast moodsat kodu otsivale noorele. Peetri on elukeskkonnana hinnatud ja hoogsalt arenev. Kõik vajalik on olemas oma kodu lähistel – koolid, lasteaiad, kaubandus, meelelahutus,” sõnab Aarmaa.

Kesk-Peetri elurajooni ehitab Riser Ehitus, arhitektuursete lahenduste autor on Arhitektuuribüroo Korrus.

Jaga uudist:

Loe teisi uudiseid: